Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD
Dom

Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD Kontrola jakości

Chcemy kupić w pełni automatyczną maszynę do tkania drutów bezdotykowych od GIWire, drutu aluminiowego, drutów SS, drutu mosiężnego itp. Do produkcji od 40 oczek do 20 oczek. Proszę podać maszyny ze wszystkimi narzędziami i sprzężeniami do przodu i do tyłu na zasadzie „pod klucz”. Wyślemy naszego technika na twoje miesiące szkolenia w twojej fabryce, a ty zorganizujesz jedzenie

—— CHAMPION 7 MASONS LTD.

Interesuje nas sześciokątna siatka. Naszym surowcem jest poliester. Podaj nam cenę.

—— Guissela Colom

Im Online Czat teraz
QC profilu
Nasza fabryka ma ścisły system kontroli, kontrolujemy wszystkie produkty przed wyjściem z fabryki. 、

Posiadamy kompletny system systerm, który sprawdza jakość maszyn z siatki drucianej. Wszystkie nasze maszyny spełniają wymagania specyfikacji i systerm ISO 9044, ASTM E2016. Nasi ludzie pracują z nimi, a także z wieloma innymi specyfikacjami na co dzień. Regularnie spełniamy wymagania jakościowe naszych klientów.

Na każdym etapie rozwoju i produkcji muszą spełniać wysokie standardy jakości, które gwarantują długotrwałą i niezawodną pracę maszyn.

Nasza szeroka gama produktów najwyższej jakości zapewnia naszemu klientowi poziom satysfakcji, jaką chcą usprawnić swoją działalność biznesową, a zadowoleni klienci są podstawą rozwoju globalnego sprzętu.

Współpracując z klientami, jesteśmy w stanie pomóc im rozwiązać kluczowe problemy technologiczne, często poprawiając wydajność i konkurencyjność produktu, obniżając koszty procesu i podnosząc jakość produktu końcowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie w instalowaniu naszych produktów w różnych branżach pozwala nam pożyczać technologię i stosować ją na nowe sposoby. W rezultacie możemy zaoferować innowacyjne rozwiązania, które są praktycznie pozbawione ryzyka, wykorzystując sprawdzone w praktyce produkty i technologie.

Certyfikaty
  • Chiny Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD Certyfikaty

    Standard:IATF 16949:2016

    Numer:CNIATF028136

    Data wydania:2017-09-28

    Data wygaśnięcia:2020-09-26

Szczegóły kontaktu
Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Sunny

Tel: 13633185873

Faks: 86-318-7463556

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)